Czyszczenie matrycy oraz aparatu

Cennik


Aparat bezlusterkowy - Standard - 100zł 

Aparat bezlusterkowy - Kompleks - 200zł 


Lustrzanka - Standard - 150zł 

Lustrzanka - Kompleks - 250zł


Średni format - Standard - 250zł 

Średni format - Kompleks - 350zł 


Czyszczenie Obiektywu na zewnątrz - 50zł

(przednia i tylna soczewka + korpus obiektywu) Opcja standard: usługa obejmuje wyczyszczenie matrycy, komory lustra oraz styki obiektywu.

Opcja kompleksowa: usługa obejmuje czyszczenie: matrycy, komorę lustra, lustro, odpylanie matówki, styków obiektywu, monitora LCD, wizjer z zewnątrz , obudowy wraz z komorą baterii, styków lampy błyskowej. 


Czas realizacji usługi: 48h od czasu dostarczenia aparatu (do aparatu należy dołączyć: obiektyw, w pełni naładowaną baterie oraz kartę pamięci na, której będzie zapisane zdjęcie przed i po czyszczeniu matrycy.


Opcja Ekspres: możliwość wyczyszczenia matrycy w krótszym czasie: 

w 24h od czasu dostarczenia aparatu - 50zł + cena podstawowa

w 4h od czasu dostarczenia aparatu - 150zł + cena podstawowa


Zasady Czyszczenia Matryc/Aparatu

Zabrudzona matryca jest naturalnym zjawiskiem związany z eksploatacją sprzętu. Najczęstsza przyczyna to dostający się do komory matrycy kurz przy zmianie obiektywów. 

Usługa czyszczenia matrycy nie posiada gwarancji czasowej. W związku z kurzem i zabrudzeniami w otaczającym nas środowisku. Zarówno aparat, jak i obiektyw nie są pyłoszczelne i zabrudzenia mogą osiąść na czujniku obrazu, w krótkim czasie po czyszczeniu. 

Wyznacznikiem jakości usługi jest zdjęcie testowe wykonane bezpośrednio po czyszczeniu. Zostanie one zostawione na dostarczonej z aparatem karcie. 

Nie jesteśmy w stanie usunąć zabrudzeń znajdujących się pod filtrem matrycy Zanieczyszczenia, które dostały się pomiędzy filtr matrycy, a powierzchnię światłoczułą są w warunkach serwisowych niemożliwe do usunięcia.

Nie ponosimy odpowiedzialności za uszkodzenia (porysowania powierzchni) filtra matrycy spowodowane nieumiejętnymi próbami czyszczenia matrycy przed oddanie aparatu do czyszczenia. 

Studio Wasabi All Right Reserved.
Using Format