Studio Wasabi

ul. Kleeberga 36

15-691 Białystok

NIP: 542-259-96-31


Przemysław Sejwa

tel: 606 737 024

foto@studiowasabi.pl

Przemek Sejwa

Muszę tu coś o sobie napisać ale zdecydowanie wolę opisywać świat za pomocą fotografii. Moja przygoda z robieniem zdjęć trwa już ponad 30 lat, a nadal fascynuje mnie możliwość zatrzymania czasu i uchwycenia światła. Lubię też łączyć zainteresowania ze sobą: miłość do muzyki przerodziła się w wieloletnie reportaże z imprez w Metrze lub na festiwalach takich jak u2d8, a ostatnia fascynacja smakami zaowocowała obszernym działem w fotografii kulinarnej. 

Edyta Grądzka

Moja przygoda z fotografią zaczęła się ponad 15 lat temu. Ale to nie od aparatu się zaczęło. Tylko od kredek. Uwielbiałam rysować i tworzyć. Zanim zaczęłam w szkołach zgarniać kolejne nagrody plastyczne, to siedziałam i projektowałam swój pokój, każdego dnia na nowo. W ten sposób zgrabnie przeskakuję do moich studiów architektonicznych. Przez cały czas towarzyszyła mi kreacja, pod różnymi postaciami. Rysowanie, malowanie, klejenie, projektowanie, rękodzieło oraz (ostatnia zajawka) mehendi. 

Dziś korzystam ze swojego doświadczenia i tworzę stylizacje i  scenografie do Waszych produktów. 

"Fajna historia, ale co z tą fotografią?", zapytacie. Z racji uwielbienia do natury robiłam zdjęcia kwiatów i innych badyli. Tak mi zostało: hobbystycznie kręcą mnie zdjęcia makro. A na co dzień? Pstrykam to, co mi podrzucicie :) Chętnie wysłucham czym zajmuje się Twoja firma.

 


Studio Wasabi All Right Reserved.
Using Format